Biuro projektowe zajmie się dla Ciebie wykonaniem profesjonalnych i kompleksowych projektów domóww Pile. To bardzo ciekawe przedsięwzięcie dla wszystkich tych osób, które zastanawiają się nad wybudowaniem domu. Usamodzielnienie się to naturalny etap w życiu każdego człowieka, lecz należy podejść do tego na poważnie i z rozsądkiem. Nie musi to być łatwe, jednak dzięki pomocy projektantów wnętrz można osiągnąć sukces.Projekt domu w Pile zostanie dopasowany nie tylko do Twoich potrzeb, ale też możliwości finansowych.

Różnorodne możliwości dla wymagających klientów

Projekty domów w Pile mogą być bardzo zróżnicowane, a wiele będzie zależało od Twoich wymagań. Architekci wnętrz są gotowi na każde wyzwanie i mogą przygotować dla Ciebie projekty wraz z wizualizacjami, abyś mógł obejrzeć, jak może wyglądać Twój wymarzony dom. W ten sposób zyskasz pewność, czy taka inwestycja w pełni Cię usatysfakcjonuje, czy też może w projekcie trzeba będzie coś zmienić. Do Twojej dyspozycji zostały oddane projekty domów wraz z:

• piwnicami,

• poddaszami,

• garażami,

• dachem wielospadowym lub też dwuspadowym.

Przeanalizuj to, w jakim konkretnie domu chcesz zamieszkać ze swoją rodziną, a następnie przystąp do działania. Jak widzisz, nie musisz być w tym sam, dlatego zainwestuj swoje środki w profesjonalną pomoc i ciesz się doskonałymi efektami. Architekci, którzy zajmą się dla Ciebie przygotowaniem finalnego projektu, wezmą pod uwagę Twoje zdanie oraz wszelkie wskazówki. To specjaliści dysponujący w tym zakresie sporym doświadczeniem.

Terminowe dostarczenie projektu

Biuro projektowe działa terminowo, a więc masz pewność tego, iż otrzymasz projekt domu w Pile zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. W ten sposób wszelkie prace mogą posuwać się naprzód, a Ty nie musisz czekać latami na to, aby Twoje marzenie mogło się ziścić. Współpracowanie z profesjonalistami jest czystą przyjemnością. Na każdym etapie projektowania domów Pile otrzymujesz pełne wsparcie techniczne i możesz korzystać z fachowych porad specjalistów. Tym samym z problemami i wątpliwościami nie zostajesz sam. Projekty domów w Pile mogą być tradycyjne lub też oryginalne, wiele będzie zależało od Twojej kreatywności. Architekt przybliży Ci wszystkie detale i opowie o danym projekcie, a Ty będziesz mógł go w stu procentach zrozumieć. W razie potrzeby można nanieść poprawki. Jeśli zastanawiasz się nad budową domu i nie wiesz za bardzo, jak się za to zabrać – rozpocznij współpracę z niezawodnym i fachowym biurem projektowym.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.