Marzy Ci się piękny dom w malowniczej okolicy, jednak nie masz pomysłu na to, jak dokładnie powinien wyglądać? A może wręcz przeciwnie, szukasz architekta, który dokładnie zrealizuje Twoją koncepcję? W tych i innych sytuacjach warto polegać na najlepszych i skorzystać z oferty naszego biura, w którym oferujemy projekty domów w Szczecinku.

Idealny dom w Szczecinku

Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie domu idealnego – jedni chcieliby, aby wyglądem oddawał klimat domów z danej epoki, inni zaś stawiają na nowoczesny design. Wszystkie zaś koncepcje muszą być zgodne z zasadami funkcjonalności, tak, aby był on komfortowy dla wszystkich domowników. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata architektury i projektowania, dlatego każdemu chętnie doradzimy w kwestii projektu domu i wdrożymy w życie jego własne plany.

Zdajemy sobie sprawę, że dom to inwestycja na długie lata. Dlatego już na etapie projektowania nie ma miejsca na niedociągnięcia czy kompromisy, wszak dom ma być naszą twierdzą, w której będziemy czuć się wygodnie i przytulnie. Realizujemy projekty domów w Szczecinku różnego typu – od parterowych po wielorodzinne, a także takie, które w pewnej części przeznaczone będą na prowadzenie działalności gospodarczej.

Projekty domów – Szczecinek

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, a wszystkie projekty domów są dla nas równie istotne. Wszak każdy dom to osobna historia i miejsce, w którym domownicy nadal będą ją tworzyć. W projekty wkładamy nie tylko całą naszą wiedzę, ale i serce. Wszystko po to, aby finalnie klient był w pełni zadowolony ze swojego nowego domu. Nasze biuro projektowe może poszczycić się dużym doświadczeniem w realizacji projektów domów różnego typu. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się spełniać wszystkie, nawet najbardziej nietypowe oczekiwania.

Pamiętaj, że z nami nie ma rzeczy niemożliwych – jeżeli tylko dany pomysł jest do zrealizowania pod kątem czysto technicznym, z chęcią podejmiemy się tego, aby wykonać jego projekt. Odwiedzając nasze biuro bądź kontaktując się online, zyskujesz pewność, że projekt Twojego domu w Szczecinku zostanie zrealizowany w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki temu jak najszybciej rozpoczniesz budowę własnego lokum. Architekci służą także dobrą radą w kontekście rozwiązań budowlano-architektonicznych, o których możesz nie wiedzieć, a które wpływają na funkcjonalność domu. Zaufaj nam i odwiedź nasze biuro projektowe, a z pewnością się nie zawiedziesz, za to zyskasz idealny projekt swojego własnego, wymarzonego domu w Szczecinku.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.