Przygotowanie mieszkania na sprzedaż to spory wysiłek, który nie powinien ograniczać się do zrobienia kilku zdjęć i wrzucenia oferty na portale z ogłoszeniami. Osoby, które wystawiają swoją nieruchomość, najczęściej liczą na uzyskanie zadowalającej kwoty i na szybkie znalezienie kupca. Sprawa jednak nie jest taka prosta, jak przy sprzedaży innych typów produktów. Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami, co sprawia, że często, nawet względnie atrakcyjne ogłoszenia, mogą latami pozostawać bez odzewu.

Z naszą pomocą możesz temu zaradzić! Oferujemy kompleksowe usługi, które nie tylko przyspieszą finalizację całego procesu, ale również pozwolą znaleźć nabywców gotowych zapłacić wyższą (niż oczekiwana) cenę. W tym biznesie liczy się doświadczenie i znajomość preferencji zakupowych klientów, a dzięki odpowiednim zabiegom atrakcyjność nieruchomości prędko przyciągnie zainteresowanych inwestycją. 

Przygotowanie mieszkania na sprzedaż – co oferujemy?

Zauważ, że nakłady finansowe na stosunkowo niewielkie modyfikacje domu bądź mieszkania najpewniej szybko się zwrócą, gdy przyjdzie do podpisania umowy z nabywcą.

To, co zrobimy dla Ciebie, aby przygotować nieruchomość do sprzedaży, to:

– Odrestaurowanie lub ewentualnie wymiana zniszczonych elementów umeblowania i wyposażenia.

– Gdy to konieczne, zajmiemy się naprawą usterek i dopilnujemy całego procesu naprawy, w celu pozbycia się wszelkich potencjalnych wad i dla ogólnego zwiększenia funkcjonalności.

– Zadbamy o stronę wizualną i walory estetyczne pomieszczeń, pomożemy znaleźć odpowiednie farby i zaaranżować układ mebli oraz dekoracji.

– Finalnie, Twoje mieszkanie zostanie tak przekształcone, aby trafiać w gusta szerokiego grona nabywców. Nasza znajomość trendów na rynku nieruchomości i oczekiwań klientów sprawiają, że Twoje lokum będzie cieszyć się wysokim zainteresowaniem już na starcie.

Naturalnie na tym nasze wsparcie się nie kończy.

Możemy zaoferować również profesjonalną sesję zdjęciową i wspomóc cały proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

Home staging dla Ciebie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie wywiązujemy się z naszych obowiązków. Twój sukces, w korzystnej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, rozpatrujemy także jako nasz sukces, dlatego nie szczędzimy wysiłków, aby całość realizacji przebiegała profesjonalnie i na dogodnych dla Ciebie warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszym opisem usługi Home stagingu, który znajdziesz w zakładce oferta na górze strony. Tak samo, jak do wglądu w przykładowy, zrealizowany projekt kawalerki na stronie, abyś miał lepsze pojęcie, jak może przebiegać nasza przyszła współpraca.