Sprzedaż bądź też wynajem domu czy mieszkania to nie lada sztuka w dzisiejszych czasach. Rynek zalewa bowiem fala mieszkań z drugiej ręki, przy jednoczesnym napływie ofert nieruchomości z rynku pierwotnego. Usługi homestaging w Szczecinku pozwalają tak zaaranżować i uatrakcyjnić wizualnie mieszkanie, aby spełniało oczekiwania potencjalnego klienta.

Home staging – czym jest?

Ciekawie wyglądające i funkcjonalne mieszkanie to wymóg osób poszukujących nieruchomości na wynajem czy na sprzedaż. Tymczasem przed właścicielem stoi trudne i nierzadko wręcz niemożliwe do realizacji na własną rękę zadanie przygotowania mieszkania na przyjęcie nowych domowników.

Dlatego tak ważny jest homestaging. Profesjonaliści, których zadaniem jest atrakcyjna i funkcjonalna aranżacja wnętrza, przystosują je do wymagań nowoczesnych klientów. Home staging skupia się także na wizualnych aspektach mieszkania, pierwsze wrażenie bowiem można zrobić tylko raz. To powiedzenie doskonale sprawdza się w kontekście osób poszukujących mieszkania na wynajem czy sprzedaż.

Home staging w Szczecinku – dlaczego warto go zlecić profesjonalistom?

Nasi specjaliści oferują Ci profesjonalne przygotowanie Twojego mieszkania czy domu, tak, aby łatwiej było Ci znaleźć potencjalnych klientów. Sprawimy, byś dzięki atrakcyjnym wnętrzom mógł w krótkim czasie sprzedać lub wynająć mieszkanie nowym lokatorom i to w satysfakcjonującej Cię cenie.

Dlaczego warto zaufać specjalistom? Rynek nieruchomości jest dziś przepełniony różnego typu ofertami – od wieloletnich domów po bardzo nowoczesne mieszkania z pierwszej ręki. Trudno jest więc zadowolić klienta, ten ma do wyboru bowiem bardzo dużo różnego rodzaju mieszkań w szerokim zakresie cenowym.

Właścicielowi mieszkania jest przez to znacznie trudniej sprzedać, a nawet wynająć nieruchomość. Sytuacja ta wygląda podobnie w całej Polsce, także w Szczecinku. Potencjalny klient przywiązuje ogromną wagę do tego, jak będzie wyglądać jego mieszkanie oraz czy będzie funkcjonalne. Większość osób woli dziś zapłacić więcej i cieszyć się pięknymi wnętrzami, które w dodatku odpowiadają ich potrzebom.

Przygotuj dom na sprzedaż z naszą pracownią!

Właściciel budynku często nie dysponuje wystarczającą ilością czasu bądź wiedzą, aby móc samemu urządzić jego wnętrze. Dodatkowo może nie wiedzieć o szeregu nowoczesnych rozwiązań, które czynią mieszkanie atrakcyjniejszym. Dotyczy to szczególnie małych mieszkań, w których blat po złożeniu może stać się obrazem bądź łóżko może mieć formę większej komody. Istnieje też możliwość stworzenia podestu kuchennego, który jednocześnie będzie mieścił w sobie półki do przechowywania.

Warto więc zaufać nam, czyli prawdziwym profesjonalistom z pasją i ogromnym doświadczeniem. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami, ale również śledzimy stale zmieniające się potrzeby mieszkaniowe różnych grup społecznych. Z nami urządzenie mieszkania na sprzedaż będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.