Już od wielu lat wiadomo, że każda praca, także biurowa, wymaga komfortowej przestrzeni, aby pracownicy mogli realizować swoje zadania maksymalnie wydajnie i sprawnie. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, aby w takim biurze wszyscy mogli czuć się dobrze, nie tylko pracownicy ale również kontrahenci i klienci.

Odpowiednie biuro musi łączyć w sobie funkcjonalność i walory estetyczne tak, by mogło pełnić funkcję reprezentacyjną. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza jeśli odwiedzają Cię w nim potencjalni klienci i kontrahenci.

Brakuje Ci odpowiedniej wiedzy, zmysłu kreatywnego lub po prostu czasu? To żaden problem. Zainwestuj w projekt wnętrza biura, który wykona specjalistka i ciesz się doskonałymi efektami!

Projekt wnętrza biura, czyli jak stworzyć przestrzeń przyjazną pracy?

Specjalizuję się w aranżacji wnętrz utrzymanych w rozmaitej stylistyce. Jeśli marzysz o eleganckim i klasycznym biurze, z przyjemnością je dla Ciebie stworzę. Masywne meble, imponujące, wygodne fotele i szykowne dodatki – to tylko niektóre z wielu propozycji. Miłośnicy nowoczesnego minimalizmu także mogą liczyć na to, że rezultaty naszej współpracy spełnią ich oczekiwania. Często stosuję rozmaite przeszklenia, biurka o prostych, regularnych kształtach i jasne barwy przełamane wyrazistym akcentem. Przed rozpoczęciem pracy zawsze rozmawiam z klientami, aby móc poznać ich wymagania, zapoznać się z posiadaną wizją, bądź dostarczyć inspiracji. Jasna i stała komunikacja pozwala mi na uniknięcie zbędnych problemów i różnic w poglądach. Jest warunkiem koniecznym, aby współpraca z architektem projektującym Twoje biuro przebiegała szybko, sprawnie i w serdecznej atmosferze.

Przestrzeń zaprojektowana z myślą o konkretnych osobach

Gdy zdecydujesz się na projekt wnętrza biura, zyskujesz gwarancję tego, że będzie to przestrzeń rozwiązana w sposób funkcjonalny i ergonomiczny, zoptymalizowana i dostosowana do Twoich potrzeb. W tym celu skorzystam z praktycznych rozwiązań, których zastosowanie będziesz odczuwał podczas codziennej pracy. Zadbam o właściwe rozmieszczenie mebli i półek z ważnymi dokumentami, a także uwzględnimy naturalne oświetlenie, które zapewnia nam słońce. Jeśli biuro ma być miejscem pracy przeznaczonym dla większej liczby osób, zadbam o stosowny podział przestrzeni i jak najlepsze jej zagospodarowanie. Tworząc projekt, uwzględniam wyłącznie solidne produkty i wytrzymałe materiały, gdyż traktujemy to jako formę inwestycji, która ma dobrze i na długo Tobie służyć. Masz pytania lub wątpliwości? Z przyjemnością udzielę Ci wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszam do kontaktu!

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.