Piękne cztery ściany to miejsce, w którym tworzą się relacje rodzinne czy przyjaźnie. Piękno jest co prawda kwestią umowną, warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że architekt także wspomoże stworzenie jak najbardziej zbliżonego do ideału wnętrza, w którym, wszyscy jego mieszkańcy poczują się bezpiecznie. W związku z powyższym mieszkańcy Piły powinni skorzystać z pomocy specjalistów od projektowania, którzy wiele rodzin wprawili już w zachwyt.

Architekt wnętrz w Pile – ekspert w swojej dziedzinie

Ten sam metraż można zagospodarować na wiele różnych sposobów, a wszystko po to, by codzienne funkcjonowanie w pomieszczeniu niosło ze sobą przyjemność i skutecznie ułatwiało wszelkie podejmowane działania. Architekci działający w Pile skutecznie zadbają o komfort mieszkania czy pracy.

Doskonale znają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, także sami proponując optymalne rozwiązania. Granic nie stanowi zarówno kreatywność ekspertów, jak i fakt, że nasze biuro funkcjonuje w innym mieście.

Projekty Apro Design– oferta dla klientów z Piły

Niegdyś budowanie domu albo projektowanie wnętrza w Pile czy w innym miejscu w Polsce polegało na przypadkowym ułożeniu mebli, instalacji i dodatków. Z czasem okazało się jednak, że niezbyt funkcjonalna przestrzeń utrudnia egzystencję i staje się powodem irytacji, mającej także wpływ na atmosferę w domu.

Tym właśnie zajmują się projektanci wnętrz – organizacją miejsca pracy w kuchni, dostosowywaniem łazienek do potrzeb mieszkańców, projektowaniem pokoju dziennego tak, by przebywanie w nim sprawiało radość. Niestraszne im monstrualne pomieszczenia, jak i te charakteryzujące się niewielkim metrażem oraz nie ma dla nich znaczenia, czy wnętrze służyć ma relaksowi, czy też pracy biurowej.

Nasi architekci działający także na terenie Piły i okolic bogaci są w wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiedzę, którą uzupełniają bezustannymi szkoleniami. A wszystko to po to, by po dostrzeżeniu potencjału w Twoim wnętrzu, wykreować wspaniały projekt zgodny z oczekiwaniami.

Architekci z pasją i doświadczeniem

Funkcjonalność to rzecz niezwykle istotna. Nie można jednak zapominać, że architekt to też osoba, która przykłada wagę do aspektu wizualnego. Mając na uwadze kwestię estetyczną, projektant wnętrz dba także o uciechę dla zmysłu wzroku. Niektórym bowiem wydaje się to być sprawą drugorzędną lub całkiem nieistotną. Ludzie jednak lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, co ma ogromny wpływ na samopoczucie.

Wspomniane kwestie nie mogą pozostać jedynie w sferze stwierdzeń, lecz zostać zmienione w czyn. A skoro tak, to projektowanie wnętrz w Pile warto oddać w ręce architekta, dla którego stworzenie perfekcyjnej przestrzeni jest nie tylko pracą i obowiązkiem. To też pasja i potrzeba podarowania Państwu M4, niosącego radość z mieszkania.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.