Jeśli szukasz dla siebie odpowiednich mebli na wymiar, zainwestuj w profesjonalistów, a będziesz mieć pewność, iż Twoje pomieszczenia zostaną wyposażone w sposób przemyślany. Meble na wymiar to propozycja dla mieszkańców Piły i okolic, którzy lubią troszczyć się o detale. Dzięki nim wykorzystasz każdy centymetr dostępnej przestrzeni, a w pomieszczeniach będzie panował ład i porządek.

Projektowanie przez nas kuchnie na wymiar to uniwersalne rozwiązania, dzięki którym to wyjątkowe pomieszczenie stanie się dostępne dla każdego, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum wolnej przestrzeni użytkowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużo czasu spędzamy w kuchni, z tego względu podczas projektowania staramy się zaplanować wszystko tak, aby upływał on w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Profesjonalne porady i projekty dla osób z Piły i okolic

Projektowanie mebli na wymiar w Pile przebiega fachowo i zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami. Klienci otrzymują dostęp do profesjonalnych porad i wsparcia technicznego. W trakcie całego procesu konsultujemy nasze propozycje z klientem, a także uwzględniamy jego potrzeby i pomysły. Pozwala to na doskonałe dopasowanie całej kuchni do wymagań jej przyszłych użytkowników.

Wybierając profesjonalizm i doświadczenie, decydujesz się na najlepsze możliwe rozwiązanie.

Dowolne układy i szerokie możliwości zabudowań

Meble na wymiar są tak popularne w Pile głównie ze względu na to, iż pozwalają na uzyskanie:

• dowolnych układów,

• szerokich możliwości zabudowań (nawet w najmniej ustawnych pomieszczeniach).

• wymiarów idealnie dopasowanych do przestrzeni wskazanej przez użytkownika.

Projektowane przez nas meble na wymiar są gwarancją wysokiej jakości materiałów, montażu, a także wartości użytkowej. Decydując się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem możesz mieć pewność, że zaprojektowane przez nas meble będą służyć Ci przez bardzo długi czas, odznaczając się niebywałym komfortem i bardzo dużą wytrzymałością. Jeśli więc jesteś zainteresowana/y proponowanymi przez nas meblami na wymiar w Pile, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania i omówią z Tobą wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące realizacji zamówienia. Nie zwlekaj dłużej, postaw na komfortowe meble i kuchnie na wymiar w Pile już dziś!

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.