Zajmujemy się projektowaniem pomieszczeń domów i mieszkań wybudowanych w Pile oraz jej okolicy, a przy tym oferujemy atrakcyjny zakres cenowy. Z naszą pomocą stworzysz wnętrze swoich marzeń w sposób sprawny i przemyślany. Zatrudniamy specjalistów, którzy mają doświadczenie i wiedzę niezbędną w procesie projektowania wnętrz. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, jednocześnie tworząc dla każdego klienta indywidualną ofertę.

Projektowanie wnętrz w Pile- Cennik

Nasza oferta obejmuje praktycznie każdy etap działań remontowych, od projektowania, aż po realizację. Proponujemy nowoczesne rozwiązania i oferujemy współpracę w zakresie projektowania wnętrz prywatnych i komercyjnych w Pile. Cennik jest zależny od zakresu działań i szczegółowej wyceny poleconych prac. Jedno jest pewne – stawiamy na doskonałą jakość, na której nie powinieneś oszczędzać. Proponowane projekty opierają się na wieloletnim doświadczeniu. Robimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Rozbudowana oferta pracowni

W ofercie naszej firmy znajdziesz usługi, które bazują na:

• projektach branżowych, przykładowo lokali użytkowych, • projektach na odległość, czyli inwestycji krajowych oraz zagranicznych, • częściowych i kompleksowych projektach wnętrz, związanych np. z potrzebami deweloperów, • nadzorze i realizacji wnętrza od A do Z, • projektowaniu aranżacji zieleni dookoła budynku i projektach tarasów, • dostawie materiałów do wykończenia wnętrza i elementów wyposażenia.

Jako Klient możesz z powodzeniem liczyć także na zapewnienie obsługi wykonawczej dla zrealizowania projektów, jakie stworzyli nasi specjaliści. Od Ciebie zależy, z jakich usług skorzystasz, a tym samym jak będzie wyglądał cennik. Zachęcamy do skorzystania z oferty już dziś – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Projektowanie wnętrz w Pile i okolicach jest naszą specjalnością. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, z którym pozostajemy w kontakcie przez cały czas trwania współpracy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do tego, czego potrzebujesz, jednocześnie przyjmując Twoje uwagi i wdrażając je w swojej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy odpowiedzialni za stworzenie najlepszej i najbardziej optymalnej przestrzeni do życia, dlatego działania projektowane opierają się na najwyższej jakości i określonych kierunkach działania. Naszą cechą rozpoznawczą jest to, że nie skupiamy się jedynie na danym elemencie, lecz tworzymy spójną całość, tak abyś dobrze się czuł w przestrzeni, w której egzystujesz. Postaw na kompleksową i rozbudowaną ofertę.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.