Projektowanie wnętrz to odpowiednia propozycja dla osób, które chcą pięknie zaaranżować własne wnętrza w Szczecinku. Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli domów, mieszkań, biur, kawiarni, hoteli, restauracji czy też salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Projektant wnętrz zajmie się kompleksową realizacją projektu oraz jego fachowym nadzorem na terenie Szczecinka i okolic. Wszelkie szczegóły uzgadniane są na indywidualnym spotkaniu, tak aby specjalista wziął pod uwagę wskazówki płynące ze strony klienta.

Projektowanie wnętrz w Szczecinku – przygotowywanie różnorodnych projektów

Architekt zapewni Tobie przygotowanie różnorodnych projektów, w tym:

  • koncepcyjnego 3D,
  • funkcjonalnego 2D,
  • koncepcyjnego wraz ze zmianami lokatorskimi,
  • online dla inwestycji krajowych i międzynarodowych,
  • wykonawczego bez potrzeby nadzoru autorskiego i z nadzorem autorskim.

W razie potrzeby możesz zdecydować się na realizacje „pod klucz”.  Ważną informacją dla Ciebie jest to, iż jeśli tylko zechcesz, architekt przygotuje Twoją nieruchomość w Szczecinku do ekspresowej sprzedaży, na której możesz jedynie zyskać. Projektant w odpowiednim momencie przedstawi Ci kompletną dokumentację techniczną, z którą będziesz mógł się zapoznać i wprowadzić na jej podstawie zmiany. Specjalista zajmie się nadzorem nad realizowanym projektem, tak, aby wszystkie pomysły weszły w życie, a po drodze nie doszło do żadnych niespodziewanych zdarzeń.

Zakup właściwych materiałów i doprowadzenie projektu do pomyślnego zakończenia

Projektant wnętrz odpowiada za nadzorowanie zakupu właściwych materiałów, które przydadzą się podczas projektowania wnętrz w Szczecinku. Tym samym aranżacje zaspokoją Twoje oczekiwania i w wybranych wnętrzach poczujesz się przytulnie i bezpiecznie. Zadbasz o to, aby stały się nowoczesne, zadbane, schludne i przyciągały uwagę gości oraz przechodniów. Architekt w Szczecinku dysponuje dużym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą branżową, którą warto wykorzystać w praktyce. Zdecydowanie się na takie usługi może spowodować, iż wnętrza staną się estetyczne i zyskają charakter, a Ty poczujesz się w nich jakby były „szyte na Twoją miarę”. Projektowanie wnętrz wymaga odpowiedniego zaangażowania, a dla osób, które zajęte są swoimi codziennymi obowiązkami (praca na cały etat, obowiązki domowe, rodzina, pasje itp…),  i które nie mają na co dzień do czynienia z zakupami branżowymi oraz z projektowaniem wnętrz, to nie lada wyzwanie.

Dlatego warto powierzyć takie obowiązki fachowcowi. Jeśli chcesz udanie zaaranżować własny dom, restaurację czy też hotel w Szczecinku, takie usługi będą dla Ciebie w stu procentach trafioną inwestycją. Prace zostaną poprowadzone zgodnie z przyjętym wcześniej projektem, aby doprowadzić do pomyślnego zakończenia współpracy.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.