Wizualizacja wnętrz jest wykorzystywana coraz częściej. To właśnie dzięki niej klienci mogą ocenić, czy poszczególne pomieszczenia wyglądają tak, jak to sobie wymarzyli. Wizualizacje wykonujemy dla wszystkich zainteresowanych współpracą. Zależy nam bowiem na pokazaniu spektakularnego efektu naszej pracy jeszcze przed powstaniem budynków. Wizualizacje dodatkowo pozwalają dokonać poprawek i przeanalizować wszystko pod kątem spójności.

Kiedy warto się na nie zdecydować i ile kosztują? Dlaczego wizualizacja wnętrz jest tak istotna?

Wizualizacja wnętrz jest wykorzystywana coraz częściej. To właśnie dzięki niej klienci mogą ocenić, czy poszczególne pomieszczenia wyglądają tak, jak to sobie wymarzyli.

Wizualizacje wykonujemy dla wszystkich zainteresowanych współpracą. Zależy nam bowiem na pokazaniu spektakularnego efektu naszej pracy jeszcze przed powstaniem budynków. Wizualizacje dodatkowo pozwalają dokonać poprawek i przeanalizować wszystko pod kątem spójności.

Wizualizacja wnętrz coraz częściej dotyczy nie tylko lokali przemysłowych oraz biur, ale i również mieszkań i domów prywatnych. Nie da się ukryć, że jest to doskonała sposobność ku temu, aby obejrzeć aranżację wnętrza jeszcze przed jego wykonaniem lub skończeniem. Zdecydowanie ułatwia to pracę. Głównie dlatego, że podczas urządzania wnętrza można dokonać zmian jeszcze na poziomie samych wizualizacji, czyli zanim wnętrze zostanie oddane do użytku. Oczywiście taka projekcja przestrzeni pozwoli także na zobaczenie, czy wszystkie elementy są spójne, pokrywają się i tworzą przyjemną dla oka oraz wygodną całość. Wizualizacje wnętrz mogą dotyczyć tylko jednego, wyszczególnionego pomieszczenia lub całego mieszkania bądź domu. Proponowane są także właścicielom biur lub przestrzeni gospodarczych – zwłaszcza tych, w których tak ważne jest odpowiednie wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni.

Ponadto poza wizualizacjami wykonujemy także tzw. animacje, czyli filmy przedstawiające dane wnętrza.

Wizualizacja wnętrz - cena za usługę

Wizualizacja zostaje wykonana po wstępnym zaakceptowaniu projektu. Wszystko przedstawiane jest w formie 3D, co pozwala na dokładne przyjrzenie się i faktyczne stworzenie odczuć, jakby było się tam na miejscu. Zanim jednak zdecydujecie się na tę usługę, oczywiście warto wiedzieć, ile ona kosztuje. Jest to jednak zależne od kilku bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim cena uwarunkowana jest wielkością danego pomieszczenia. Wiadomo również, że w przypadku pomieszczeń o skomplikowanej lub nietypowej konstrukcji cena będzie wyższa. To dlatego najwygodniejszym rozwiązaniem jest osobiste i indywidualne ustalanie cen za wizualizację wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był zadowolony. Z tego względu dbamy, aby nasza oferta była atrakcyjna nie tylko pod względem usługowym, ale także finansowym. Dbamy, aby nasze ceny były atrakcyjne i przystępne, a jednocześnie dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania i projekty, które w całości spełniają oczekiwania naszych klientów.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.