Dzięki usłudze realizacja „pod klucz” moi Klienci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze, a w zamian otrzymują funkcjonalne wnętrze, które służyć im będzie przez wiele lat.

Realizacja „Pod Klucz” zawiera „Projekt wykonawczy z nadzorem autorskim” oraz:

 • Prace wykończeniowe
 • Materiały wykończeniowe
 • Podłogi we wszystkich pokojach
 • Drzwi do wszystkich pomieszczeń
 • Gres w holu
 • Glazura
 • Ceramika
 • Armatura
 • Wanna lub kabina prysznicowa
 • Chemia budowlana (kleje, fugi, zaprawy)
 • Materiały pomocnicze (taśmy, folie i inne)
 • Koordynacja zamówień i dostaw oraz koszty transportu
 • Kompleksowe sprzątanie z myciem łazienki, podłóg i okien
 • Zakupy mebli, materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz zgodnych z opisem w projekcie
 • Gwarancja na prace wykończeniowe

Idealne wykończenie wnętrz to połączenie potrzeb Klienta, jego upodobań oraz oczekiwań z moim wieloletnim doświadczeniem, oraz pasją, jaką jest dla mnie projektowanie i aranżacja domów. Wykończenie domów oraz remonty mieszkań w oparciu o moją usługę to przede wszystkim gwarancja jakości.

Wnętrza „pod klucz” – Piła

Wnętrza „pod klucz” są ukłonem przede wszystkim w stronę waszej wygody. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nadzorowanie przedsięwzięcia, takiego jak remont czy budowa jest zajmującym zadaniem i nie każdy ma na to czas. Przez to moja oferta jest przede wszystkim kompleksowa. Swoje usługi realizuję w mieście Piła i okolicach. Jestem przekonana, że nasza współpraca będzie owocna.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jestem w stanie podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Przez lata pracy miałam okazję współpracować z różnymi Klientami, dzięki czemu mogę stworzyć świetny projekt, niezależnie od tego, czy wnętrze ma być nowoczesne, postarzane, industrialne, czy eklektyczne etc. Przy tym wszystkim zawsze dbam o ergonomię, dlatego mogą Państwo liczyć na pełen komfort. Dbam także o to, by nie przekroczyć planowanego budżetu. W razie jakichkolwiek wątpliwości kontaktuję się z Klientem, by współpraca zawsze była jasna i rzetelna. Jestem również otwarta na Państwa sugestie w trakcie realizacji oferty „pod klucz”, np. w kontekście zmiany mebli etc. Zależy mi przede wszystkim na tym, by w danym mieszkaniu lub domu dobrze się Państwu mieszkało!

Realizacja wykonanego przeze mnie projektu w ofercie „pod klucz” to kwintesencja profesjonalizmu. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi zespołami fachowców, którzy zawsze pracują zgodnie z projektem, są dokładni w swojej pracy i korzystają ze sprawdzonych rozwiązań.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.