Zajmujemy się wykonywaniem projektów wykończenia wnętrz, które są tworzone na podstawie doświadczenia i wiedzy fachowców. Staramy się sprostać oczekiwaniom rynkowym, cały czas się dokształcając i oferując rozbudowaną ofertę. Doskonale wiemy o tym, że mieszkanie na start jest dla Ciebie spełnieniem marzeń. Dlatego pomożemy Ci stworzyć spójną aranżację i zaprojektujemy wnętrze tak, aby dopasować je do wszystkich Twoich oczekiwań.

Mieszkanie na start – Piła i okolice

Mieszkanie na start jest znanym rządowym projektem, który obejmuje dopłaty do czynszu. Skorzystać z niego mogą najemcy nowego mieszkania lub poddanego rewitalizacji w związku ze współpracą inwestora z gminą. Uzyskanie informacji wymaga kontaktu z daną gminą, która ma za zadanie odpowiadać na nabór najemców. Dopłaty natomiast są przeznaczone dla osób, które spełnią warunki przedstawione w ustawie. Wybudowane w Pile mieszkanie na start wymagać może wykończenia, które zrealizujesz z pomocą naszych specjalistów. Okazuje się, że takie rozwiązanie jest zarówno zachętą do realizowania inwestycji w formie budowy mieszkań, jak i pomaga osobom w trudnej sytuacji finansowej.

Zalety skorzystania z naszej oferty

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, także tworzonych z myślą o mieszkaniu na start. W przypadku współpracy z naszą firmą możesz liczyć na fachową obsługę i życzliwe, wielopoziomowe podejście do Twoich potrzeb. Nasze projekty są dopracowane w każdym szczególe, przy czym stawiamy na dobry kontakt z klientem i doskonałą jakość projektów. Oferujemy kontakt bezpośredni ze specjalistami, którzy korzystają z oryginalnych rozwiązań. Wykańczając mieszkanie na start w Pile, możesz liczyć na profesjonalne podejście naszej firmy. Pod uwagę bierzemy unikalne rozwiązania, które posłużą Ci przez długie lata.

Współpraca z architektem – dlaczego warto?

Kolejnym plusem współpracy z naszą firmą jest fakt, że stawiamy na niezależność. Produkty, jakie oferujemy, bazują na różnych przedziałach cenowych. Dlatego masz możliwość wyboru wszelkich detali zgodnie z tym, czego potrzebujesz. Realizacja zadań opiera się także na tym, aby dopasować projekt do budżetu klienta i jego oczekiwań, a nie do prowizji sklepu bądź handlowca. Szeroka oferta jest doskonałą zachętą do tego, aby skontaktować się z nami już teraz. Mieszkania na start w Pile z naszą pomocą zostaną wykończone w taki sposób, w jaki oczekujesz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz projektowanie wnętrz krok po kroku.

FAQ APRO Design

Jeśli Państwo potrzebujecie jedynie projekt funkcjonalny lub projekt koncepcyjny – jest taka możliwość.

Tak, nasza pracownia wykonuje również aranżacje wnętrz dla pojedynczych pomieszczeń.

Czas wykonania projektu jest zależny od wielkości projektowanego metrażu oraz kubatury, od rodzaju projektu oraz stylu aranżacji. Wykonanie projektu wykonawczego trwa dłużej, szybciej zaś tworzy się projekt koncepcyjny. Więcej czasu należy z reguły poświęcić aranżacji z elementami klasycznymi, natomiast krócej i sprawniej trwa projektowanie wnętrza w stylu nowoczesnym. Termin ukończenia projektu wnętrz podajemy Państwu podczas podpisywania umowy, po wspólnym ustaleniu warunków współpracy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy styl wnętrza, jaki chcieliby Państwo uzyskać jest możliwy do zaprojektowania, pytając o ofertę cenową proszę o dołączenie 2-3 zdjęć wnętrz, które Państwu się podobają. Zawsze staram się, aby moi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z aranżacji, którą dla nich wykonałam.

Moimi Klientami są przeważnie prywatni inwestorzy, ale mam w swoim dorobku również stacje benzynowe, gabinety lekarskie, lokale biurowe, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby. Moje biuro mieści się w Tucznie w województwie zachodniopomorskim, ale prowadzę projekty wnętrz na terenie całej Polski i za granicą.

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Biorę pod uwagę różne czynniki, m.in. całkowity metraż lokalu, ilość i rodzaj pomieszczeń, stan lokalu (deweloperski/do remontu). Szacuję, ile pracy wymaga dana inwestycja. W celu przygotowania oferty proszę o przesłanie na adres e-mail rzutu lokalu z podanymi metrażami poszczególnych pomieszczeń oraz następujących informacji:
* czy ilość/funkcja pomieszczeń ma być taka sama czy inna w stosunku do przesłanego planu?
* czy projektem mają zostać objęte wszystkie pomieszczenia?
* czy lokal jest w stanie deweloperskim, w trakcie budowy czy z rynku wtórnego (do remontu)?
* w przypadku mieszkań – kiedy jest planowany termin odbioru; w przypadku domów jednorodzinnych – jaki jest aktualnie etap budowy?
– gdzie znajduje się lokal?
– czy projekt miałby być: online (na odległość), funkcjonalny, koncepcyjny, wykonawczy bez nadzoru autorskiego, wykonawczy z nadzorem autorskim, pod klucz?

Home staging to jedno z narzędzi marketingowych, które stosuje się przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Podstawową zasadą home stagingu jest osiągnięcie jak najwyższej ceny mieszkania przy jak najmniejszym nakładzie kosztów. Polega to na wprowadzeniu delikatnych zmian, najczęściej poprzez odpowiednią stylizację lub na wykonaniu inscenizacji pokazującej, jak dane pomieszczenie może wyglądać i jaką funkcję spełniać, jak również na pokazaniu walorów mieszkania.

Projekt zmian lokatorskich jest to dokumentacja projektowa (rysunki techniczne) dla dewelopera, na podstawie której dokona on w zakupionym przez nas mieszkaniu zmian budowalnych tj. ustawienia ścian i lokalizacji wszelkich instalacji (elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i CO). Projekt taki to nowy, dostosowany do własnych potrzeb, spersonalizowany układ funkcjonalny całego mieszkania. Projekt zmian lokatorskich, aby spełniał swoją rolę musi być zaplanowany przy kupnie mieszkania lub w trakcie (a najlepiej we wczesnym stadium) jego budowy.